بسیاری از افراد و خانواده ها دارای توانمندی هایی هستند که وقتی بتوانند آنها را در کنار هم تجمیع کنند، آخر و عاقبت خوشی در انتظارشان خواهد بود. این مهارت ها و توانایی ها در کنار کار تیمی، همدلی و تلاش و مداومت، می تواند باعث تولد یک کسب و کار خانوادگی شود.

یکی از چالش هایی که مستندمسابقه خانه ما در هر دو سری، پیش روی خانواده های شرکت کننده قرار داد، چالش درآمدزایی و راه اندازی کسب و کار خانگی و خانوادگی بود که تجربه ای خاص و منحصربه فرد را برای خانواده ها به ارمغان آورد.

در سری اول، خانواده آزادی پس از این چالش، توانستند کسب و کاری جدی راه اندازی نمایند که همچنان مسیر خود را به سمت توسعه و پیشرفت ادامه می دهد.

در سری دوم نیز پسر بزرگ خانواده جعفرزاده- آقا میلاد- و همسرشان –فاطمه خانم- با همراهی خانواده، کسب و کاری تازه با موضوع فروش آنلاین ساعت راه اندازی کرده اند.

این زوج جوان و خوش فکر، وب سایت IranWatcher.ir را راه اندازی کردند و به فروش انواع و اقسام ساعت های مچی، رومیزی، دیواری، ایستاده، ال ای دی و لوازم جانبی ساعت از برندهای متنوع موجود در بازار و با قیمت های مختلف می پردازند و موفق شده اند با این کار مشتریان متفاوت از گروه های سنی مختلف و توان مالی متنوع را راضی نگهدارند.

این وب سایت برای نمایش تصویری محصولات خود از هنر عکاسی بهره گرفته است. کلیه ساعت ها (به ویژه ساعت های مچی) با تصاویری که با هنر فاطمه خانم، عروس خانواده جعفرزاده عکاسی و اصلاح شده و با توضیحات دقیق در مورد برند، ویژگی های فنی، گروه سنی، مناسبت استفاده (مجلسی، اسپرت و …) عرضه شده اند که این توضیحات، اطلاعات دقیق و مفیدی در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار می دهد.

میلاد جعفرزاده که مدیریت بازاریابی و فروش سایت را برعهده دارد در گفتگو با سایت خانه ما اظهار داشت: «نزدیک به دو ماه، من و همسرم از ساعت ها عکس می گرفتیم و پس از آن کارهای گرافیکی مربوط به عکس ها مثل فوتوشاپ و پس از آن، متن نویسی و … را انجام می دادیم.»

آقا میلاد در ادامه گفت: «این کار، حاصل همکاری من و همسرم بود که با امکانات موجود مثل عکاسی همسرم، اعتبار پدرم و طراحی سایت توسط یکی از دوستان قدیمی ام، به یک کسب و کار جدی تبدیل شد. در واقع، خیلی از مردم، امکانات و پتانسیل های زیادی در اطرافشان وجود دارد که اگر به این پتانسیل ها نگاه جدی و دقیق داشته باشند، می توانند آنها را به یک شغل واقعی تبدیل کنند.»

آقای جعفرزاده در پایان، شعار وب سایت Iran Watcher را این گونه اعلام نمود: «کیفیت و قیمت دو اصل به هم پیوسته و جدانشدنی اند، حال آنکه ما صداقت را سرلوحه کار خود ساخته ایم و صداقت لازمه اعتبار است.»

وب سایت این زوج جوان را می توانید با آدرس iranwatcher.ir مشاهده نمایید. برای این زوج جوان و فعال، موفقیت، پیشرفت و شادی در زندگی مشترک و کار و حرفه جدیدشان آرزومندیم.

برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به کانال تلگرام خانه ما بپیوندید:

کانال خانه ما در تلگرام