آلبوم تصاویر قسمت ۶ از سری جدید مسابقه «خانه ما» (شهر تهران- مهمانی خانواده دادگر)

مهمانی خانواده دادگر

در قسمت ششم از فصل جدید مسابقه «خانه ما»، شاهد برگزاری مهمانی خانواده دادگر با حضور دو خانواده رقیب و ۲۰ نفر مهمان دیگر از میان فامیل و آشنایان دادگرها بودیم.

لازم به یادآوری است، فصل سوم مستند مسابقه «خانه ما» با حضور سه خانواده تهرانی به نام های دادگر، جوینده و آقازاده از روز جمعه ۱۶ تیرماه آغاز شده که علاقه مندان می توانند این مسابقه را جمعه هر هفته، ساعت ۲۱ از شبکه نسیم مشاهده کنند.

همچنین از چهارم مرداد، شبکه مستند نیز اقدام به پخش سری سوم «خانه ما» کرده و مخاطبان، چهارشنبه ها ساعت ۲۲ می توانند سری جدید خانه ما را از شبکه مستند تماشا کنند.

در ادامه، تصاویر این قسمت را مشاهده خواهید کرد:


برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به کانال تلگرام خانه ما بپیوندید:

تلگرام خانه ما

8 دیدگاه

 1. سمانه گفته در مرداد ۲۴, ۱۳۹۶ پاسخ دادن
  واقعا چرا ویدیو ها در این سایت قرار نمی گیره؟!!!!!! در هیچ نرم افزار یا سایتی هم نمیشه آرشیو قسمت ها رو پیدا کرد! این چه وضعیتی هست؟!!!
 2. عفت اصغری گفته در مرداد ۲۴, ۱۳۹۶ پاسخ دادن
  با سلام هرسه خانواده عالیند. خانواده دادگر با ینکه دختر ندارن ولی پسرای خانواده خیلی خوب با مادرشون همراه هستندو به اون کمک میکنن کاری که خیلی از دخترا انجام نمیدن امیدوارم هر سه خانواده موفق ومؤید باشند انشاءاله
 3. یاس گفته در مرداد ۲۴, ۱۳۹۶ پاسخ دادن
  این قسمتشو باید از کجا دانلود کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 4. شیدا گفته در مرداد ۲۲, ۱۳۹۶ پاسخ دادن
  خیلی مهمونی عالی ای دادن فوق العاده بود
 5. عرفان17 گفته در مرداد ۲۲, ۱۳۹۶ پاسخ دادن
  آقا چطوری میشه این قسمتش رو دانلود کرد....
  1. طاهره گفته در مرداد ۲۳, ۱۳۹۶ پاسخ دادن
   واقعا هرچی دارم دنبال این قسمت میگردم پیدا نمیکنم ... شما که سایت خانه ما دارید باید در آرشیو فیلم قسمت های مسابقه رو نگهداری کنید
 6. فرشته گفته در مرداد ۲۱, ۱۳۹۶ پاسخ دادن
  واقعا عالی هستن خانواده دادگر و جوینده خیلی با دیدنشون حس خوبی به آدم میدن زندگیشون پر از استرس و تنش نیست مخصوص توی مرحله های مسابقه.
 7. mohamadaminshameli گفته در مرداد ۲۱, ۱۳۹۶ پاسخ دادن
  فقط خانواده اقازاده

پاسخ دهید

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز با ستاره مشخص شده *

*
*