بالاخره انتظارها به سر آمد و نسخه iOS اپلیکیشن حسابداری خانه ما منتشر شد. همان طور که قبلا اشاره کردیم، اپلیکیشن خانه ما سبک ترین و ساده ترین اپلیکیشن حسابداری در زبان فارسی است. به وسیله این نرم افزار رایگان می توانید به سرعت هزینه و درآمدهای خود را ثبت و دسته بندی کنید و سر فرصت با استفاده از گزارش های متنوع و مفید، به وضعیت دخل و خرج خود پی برده بهتر برنامه ریزی کنید.

این نرم افزار حسابداری که در مسابقه خانه ما نیز توسط شرکت کننده های برنامه مورد استفاده قرار می گیرد، بر مبنای این اصل طراحی شده است که ثبت و ضبط هزینه ها نقش بسزایی در مدیریت مالی خانواده و کاهش هزینه های زندگی دارد.

در ابتدا و با شروع فصل اول مسابقه «خانه ما» نسخه اندروید این نرم افزار به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفت و با درخواست واستقبال زیادی که از سوی مخاطبان برای طراحی نسخه iOS این نرم افزار صورت گرفت، در آستانه پخش فصل چهارم مسابقه پرطرفدار خانه ما، نسخه متناسب با گوشی های اپل نیز طراحی و عرضه شده که به راحتی قابل دانلود و استفاده است.

گفتنی است که زبان اپ به صورت پیش فرض، انگلیسی  است و می توانید با مراجعه به قسمت تنظیمات و language زبان را فارسی انتخاب کنید.

نظرات و پیشنهادات خود را در مورد این نسخه از اپ «خانه ما» با ما درمیان بگذارید.

برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به کانال تلگرام خانه ما بپیوندید:

کانال تلگرام خانه ما