مستندمسابقه خانه ما

مستندمسابقه خانه ما

ماجرای ابراز نظرهای سلیقه ای درباره پخش فصل هفتم «خانه ما»
۰۱ تیر ۱۳۹۸
3
اخبار مسابقه سری 7 (شیراز)

در حالی که قرار بود پنجشنبه سی‌ام خردادماه قسمت نخست از فصل هفتم مستند مسابقه پرمخاطب «خانه ما» از شبکه نسیم پخش شود این اتفاق نیفتاد‌.

به گزارش سایت خانه ما و به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی‌رغم اطلاع رسانی‌های گسترده و اعلام خبر رسمی مبنی بر پخش قسمت اول از فصل جدید «خانه ما» شبکه نسیم خلف وعده کرد و مخاطبان نتوانستند قسمت اول فصل جدید این مسابقه را تماشا کنند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که علاوه بر پا برجا ماندن مشکل حذف صدای گامنو از تیتراژ این برنامه، مسائلی در خصوص اپلیکیشن برنامه و نظرسنجی از مردم نیز حاشیه‌ساز شده است.

در حالی نظرات سلیقه‌ای و فشارهای بیرونی، پخش برنامه‌های تلویزیونی را تحت فشار قرار می دهد که درباره اپلیکیشن «خانه ما» اصلاً شبهه‌ای مطرح نیست.

این اپلیکیشن در سیستم وَس قرار ندارد و جوایز مردم نیز از محل تولید مستند مسابقه هزینه می‌شود نه اینکه خود مخاطبان بنا باشد به خاطر ارسال پیامک هزینه‌ای متحمل شوند.

فصل جدید این مستند مسابقه پرمخاطب قرار بود در ۱۰ قست ۵۲ دقیقه‌ای پنجشنبه شب‌ها از شبکه نسیم سیما روی آنتن برود اما با وجود مشکلات و سوء تفاهمات فعلی سرنوشت پخش این برنامه در هاله‌ای از ابهام است.

جهت اطلاع سریع از آخرین اخبار مستند، به رسانه های اجتماعی خانه مستند بپیوندید:

 

نظرات کاربران
موسی
۰۱ تیر ۱۳۹۸

چطوره که برنامه های پژمان بازغی و کامران تفتی و رامبد جوان و …. خوب و به موقع و چند بار با تکرار پخش می کنن. حالا که نوبت یه برنامه که از جنس خود مردمه و خود مردم اجراش می کنن بد شد؟ یه برنامه شاد و خوب داشتیم. با این کارای صدا و سیما شکی نمی مونه که به فکر مردم که نیستن هیچ فکر کنم دشمن حال خوبمونم هستن. مثل این که هر برنامه ای رو مردم دوست دارن جلوش رو می گیرن مثل نود. بهتره از فردا نسبت به خانه ما اعلام انزجار کنیم شاید پخشش کنن.. والا
با ارزوی سلامتی برای همه عوامل خانه ما. بدونید که ما قدر زحمتا و لبخندایی که به لبمون نشوندید تا الان رو می دونیم. تا جایی که بتونیم حمایتتون می کنیم. لطفا شما هم یه کاری کنید که پخش بشه.آخه تنها دلخوشیمون بود.

منصوره
۰۱ تیر ۱۳۹۸

دوستان با شماره ۰۲۱۲۷۸۶۲۱۰۰ شبکه نسیمه تماس بگیریدو مطالبه کنید. فکر کنم تنها کاریه که از دستمون برمیاد.
حیف واقعا حیف……..

رامبد جوان
۰۱ تیر ۱۳۹۸

ای شیطونااااااا! شما که نیومدید کانادا چرا پخشتون نکردن پس؟؟؟

شما هم نظرات خود را برای خانه ما ارسال کنید.

مطالب مرتبط

دلتنگی های خانه مایی/ تجارب خانواده قنبرزاده در خانه ما

۰۴ مهر ۱۳۹۸
0

تمرین جرات ورزی در خانه ما/ تجارب خانه مایی خانواده زمانی

۰۴ مهر ۱۳۹۸
0

بدون دوربین، خانه مایی شویم!/ تجارب خانواده سلیمی در خانه ما

۰۴ مهر ۱۳۹۸
0

ایست بازرسی سلاح سرد و گرم و مواد اشتهاآور/ پشت صحنه مهمانی خانواده زمانی

۲۸ شهریور ۱۳۹۸
0

داستان پادشاه سبیلو و غلام ترسو/ پشت صحنه مهمانی زمانی ها

۲۸ شهریور ۱۳۹۸
0

مقایسه تورم تبریز با تورم شیراز!/پشت صحنه مهمانی خانواده زمانی

۲۸ شهریور ۱۳۹۸
0