مستندمسابقه خانه ما

مستندمسابقه خانه ما

آغاز فصل هشتم خانه ما، شهر مشهد از ششم دی ماه
۰۴ دی ۱۳۹۸
1
اخبار مسابقه سری 8 (مشهد)

فصل هشتم مستند مسابقه «خانه ما» از این هفته جمعه ۶ دی ماه از شبکه نسیم سیما روی آنتن می رود.

«خانه ما» با گذشت ۷ فصل تاکنون خانواده‌های مختلف ایرانی در شهرهای تهران، اصفهان، اهواز، رشت، تبریز و شیراز را به چالش کشیده است و زمینه‌ساز نوعی رقابت در کنار معرفی راهکارهای اقتصادی شده است.

عوامل این مجموعه این بار به مشهدالرضا رفته اند و قرار است بین سه خانواده برای یک ماه زندگی با بودجه محدود و به سرانجام رساندن ماموریت‌های مختلف رقابت برگزار شود.

برای این فصل از «خانه ما» نزدیک به ۲۰۰۰ خانواده مشهدی ثبت نام کردند و عوامل، روند گزینش و مصاحبه با این خانواده‌ها را پشت سر گذاشتند.

یکی از سه خانواده شرکت کننده، از افغانستانی‌های مقیم مشهد هستند.

یک تفاوت این فصل در ساعت پخش آن است که این بار به جمعه‌ها موکول شده و هر هفته جمعه ساعت ۱۹ روی آنتن شبکه نسیم می‌رود و شنبه‌ها ساعت۱ بامداد، ۹صبح و ۱۵ بازپخش می‌شود.

عوامل «خانه ما» عبارتند از کارگردان: احسان عمادی و امین کفاش‌زاده، طراح و مشاور کارگردان: حسام اسلامی، تهیه‌کننده: حسین افشار، مدیر تولید و برنامه‌ریز: محسن مرادی، گروه فیلم‌برداری: محمد رحیمی، مسلم تهرانی، علی‌اکبر عطایی و حسن ناهی، صدابرداران: سهراب سمرقندی و علیرضا سمرقندی و کارگردان پشت صحنه: مصطفی آتش مرد. محصول سازمان هنری رسانه ای اوج؛ تهیه شده در استودیو نوبین.

برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به کانال تلگرام خانه ما بپیوندید:

کانال خانه ما در تلگرام

نظرات کاربران
سارا
۰۸ دی ۱۳۹۸

اولا دستتون درد نکنه.یک برنامه ساختین که من در سه کانال مختلف همه قسمت های قبل رو هم نگاه میکنم مثل شبکه افق.اما بازم لذت میبرم .دوما این خانواده افغان خیلی باحالند.چه ایده جالبی

شما هم نظرات خود را برای خانه ما ارسال کنید.

مطالب مرتبط

مارمولکِ ضمنِ عقد!/ پشت صحنه قسمت سوم خانواده عباسپور

۲۷ دی ۱۳۹۸
0

دورهمی خانوادگی با ایگوانا، مارمولک و موش!/ پشت صحنه قسمت سوم خانواده عباسپور

۲۷ دی ۱۳۹۸
0

یک روز پر از خنده و هیجان/ پشت صحنه مهمانی خانواده وفا

۲۷ دی ۱۳۹۸
0

اولین مواجهه خانواده های مشهدی/ پشت صحنه مهمانی خانواده وفا

۲۷ دی ۱۳۹۸
0