مستندمسابقه خانه ما

مستندمسابقه خانه ما

خانواده قنبرزاده

خانواده قنبرزاده جوان ترین خانواده این فصل هستند اما یک عضو باصفا و شگفت انگیز هم از نسل قبلشون دارن که تمام پیش فرض هاتون از مامان بزرگ ها رو به چالش می کشه!

این صفحه پروفایل قنبرزاده هاست و شما میتونید عکس ها و ویدیوهای مرتبط با این خانواده را اینجا ببینید و در مورد عملکردشان در طول مسابقه همینجا نظر دهید.

پدر

آقای قنبرزاده به عنوان جوان ترین پدر این فصل از مسابقه، یه کارگاه کوچولوی صنعتی داره. با تیپ ورزشکاریش عاشق انواع تفریحات هیجان انگیز مثل غواصیه و معتقده آدم تو دنبال کردن رویاهاش نباید یه لحظه رو هم از دست بده!

مادر

بیشتر اوقاتِ خانم قنبرزاده به تر و خشک کردن پسرش و کل کل با دخترش می گذره! گاهی از این که همسرش خیلی اهل کار خونه نیست، گله منده اما بازم پایه تمام ماجراجویی های باباست. عاشق جغد و فیله و تو نقاشی و هنرهای دستی، مهارت ویژه ای داره.

دختر

حانیه کم کم از کودکی داره پا به نوجوانی میذاره و میلش به مستقل شدن، بالاست. آدم سختگیر و کمال گراییه و به این راحتی ها قانع نمیشه. مثل بیشتر دخترها باباییه و معمولا با مامانش ساز مخالف می زنه.

پسر

مثل همه پسربچه های سه ساله، محمدامیر هم دردسرهای خودشو داره، اما ادب و شیرین زبونیش انقدر هست که هرکسی رو عاشق خودش کنه.

مادربزرگ

«مامان مریم» عضو باصفا و شگفت انگیز خانواده. مادر خانم قنبرزاده که معمولا کفش ورزشی می پوشه و تمام پیش فرض هاتون از مامان بزرگ ها رو به چالش می کشه! یه شیرازی کاملا اصیل و مسلط به ریزه کاری های فرهنگ و لهجه شون که تازگی ها مدرک زبان انگیسی هم گرفته.

رضاحاتمی
۰۷ تیر ۱۳۹۸

عالی بودین افرین

شما هم نظرات خود را برای خانه ما ارسال کنید.

ای چیا چی ان؟ (پشت صحنه کسب و کار خانوادگی قنبرزاده ها)

۲۷ تیر ۱۳۹۸
0

هنرهای خانگی آقای قنبرزاده! (پشت صحنه چالش کسب و کار خانوادگی)

۲۷ تیر ۱۳۹۸
0

خانه سازی در نصف روز!/ پشت صحنه مهمانی سلیمی ها

۲۰ تیر ۱۳۹۸
1

تیراندازی به «محمد امیر» در خانه «قنبرزاده» ها

۲۰ تیر ۱۳۹۸
0

ماجرای آشنایی و ازدواج آقا و خانم قنبرزاده (پشت صحنه در محضر بزرگان)

۱۳ تیر ۱۳۹۸
0

نارنگی های سخنگو! (پشت صحنه در محضر بزرگان خانواده قنبرزاده)

۱۳ تیر ۱۳۹۸
0
ویدیوهای بیشتر

برای شرکت در مستند مسابقه خانه ما

هم اکنون ثبت نام کنید!