مستندمسابقه خانه ما

مستندمسابقه خانه ما

خانواده مقدم نسب

خانواده مقدم نسب

یه خانواده‌ی پنج‌نفره عرب که عاشق دور هم بودن‌اند. سنت‌ها و آداب و رسوم فرهنگی‌شونو با دقت دنبال می‌کنن و از زبان تا آشپزی، هیچ‌وقت ازش غافل نمی‌شن.

نظراتتون در مورد خانواده مقدم نسب را اینجا بنویسید (با رعایت کامل  ادب و احترام)

پدر

سیاست‌گذاری کلان این خانواده، دست آقای مقدمه. پدری که کلی حکایت پندآموز تو آستینش داره و سیستم تربیتی‌شو با ترکیبی از جدیت و عطوفت جلو می‌بره. یه‌وقت ظاهرِ کمی اخموی آقای مقدم گول‌تون نزنه؛ عشق و محبت تو رفتارش با پسرا، خیلی تابلوتر از این حرفاست.

مادر

خانوم مقدم، از اون مادراییه که همیشه از دور و نامحسوس، مراقب اوضاع خانواده هست و یه‌جورایی پشت پرده، مدیر امور داخلی خونه محسوب می‌شه.

پسران

«محمدرضا»، «علی‌رضا» و «حمیدرضا» سه‌ پسر خانواده‌اند که اختلاف سنی‌شون با هم‌دیگه زیاد نیست؛ اما هر کدوم، رابطه‌ی اختصاصی و ویژه‌ای با مامان بابا و با خودشون دارن و شخصیت و رفتاراشون، کاملاً متفاوت از همه.

خانم نوروزی
۱۱ اسفند ۱۳۹۷

من امروز از شبکه البرز تکرار مسابقه رو دیدم. قسمت ضیافت آقای مقدم نسب. واقعا عالی بود…واقعا یه جاهایی از میزان احترام و ادب به مهمان اشک تو چشمام جمع شد. افتخار میکنم تو ایران چنین آداب و رسوم و قومیتی وجود داره و همچنان زنده س اصولشون. واقعا لذت بخش بود و قابل احترام. خارج از رتبه و اینکه برنده مسابقه میشن از نظر صرفه جویی مالی یا خیر به نظرم از خیلی از جنبه ها اول هستن این خانواده.سایه اون پدر و مادر زحمتکش و خونگرم مستدام…خونه و خونواده شون انشالله گرم و شاد باشه همیشه

حسين
۲۱ خرداد ۱۳۹۸

سلام
خانواده مقدم نسب واقعا گرم وصمیمی هستند و پدر خانواده هم خیلی مهربان هستند فقط اگر یه خورده کمتر به بچه ها سخت بگیرند خیلی بهتر میشه .

شما هم نظرات خود را برای خانه ما ارسال کنید.

آداب سرو قهوه در مهمانی «مقدم نسب ها»

۲۴ بهمن ۱۳۹۶
2

مانورهای تمرینی «مقدم نسب ها» در مضیف!

۲۴ بهمن ۱۳۹۶
2

قلب طلایی آقای «مقدم نسب»!

۲۱ بهمن ۱۳۹۶
2

آموزش نظافت به سبک آقای «مقدم نسب»

۲۰ بهمن ۱۳۹۶
0

دورهمی خانوادگی «مقدم نسب» ها

۳۰ دی ۱۳۹۶
0

شام تعریفی!

۲۲ دی ۱۳۹۶
0
ویدیوهای بیشتر

برای شرکت در مستند مسابقه خانه ما

هم اکنون ثبت نام کنید!