یه خانواده‌ی پنج‌نفره عرب که عاشق دور هم بودن‌اند. سنت‌ها و آداب و رسوم فرهنگی‌شونو با دقت دنبال می‌کنن و از زبان تا آشپزی، هیچ‌وقت ازش غافل نمی‌شن.

خانوم مقدم، از اون مادراییه که همیشه از دور و نامحسوس، مراقب اوضاع خانواده هست و یه‌جورایی پشت پرده، مدیر امور داخلی خونه محسوب می‌شه.

اما سیاست‌گذاری کلان خانواده، دست آقای مقدمه. پدری که کلی حکایت پندآموز تو آستینش داره و سیستم تربیتی‌شو با ترکیبی از جدیت و عطوفت جلو می‌بره. یه‌وقت ظاهرِ کمی اخموی آقای مقدم گول‌تون نزنه؛ عشق و محبت تو رفتارش با پسرا، خیلی تابلوتر از این حرفاست.

«محمدرضا»، «علی‌رضا» و «حمیدرضا» سه‌ پسر خانواده‌اند که اختلاف سنی‌شون با هم‌دیگه زیاد نیست؛ اما هر کدوم، رابطه‌ی اختصاصی و ویژه‌ای با مامان بابا و با خودشون دارن و شخصیت و رفتاراشون، کاملاً متفاوت از همه.

نظراتتون در مورد خانواده مقدم نسب را اینجا بنویسید (با رعایت کامل  ادب و احترام) و در پایان پخش هر قسمت از این فصل مسابقه خانه ما، کد خانواده مورد نظرتان را به شماره 3000058 ارسال کنید.

برنده این فصل خانه ما را شما بینندگان عزیز مشخص می کنید. برای رأی دادن به خانواده مقدم نسب، رقم 3 را به شماره 3000058 پیامک کنید. البته شما می توانید در هر پیامک، به بیش از یک خانواده نیز رأی دهید. شاید در بعضی قسمت ها، عملکرد دو یا هر سه خانواده را بپسندید.

برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به کانال تلگرام خانه ما بپیوندید:

کانال تلگرام خانه ما