پدر خانواده، کارمند باصفاییه که البته هیچ‌وقت ندیدیم سر کار بره. انگار قبلاً همه‌ی کاراشو کرده و حالا وقتشه که با پرنده‌ها و رفقاش، خوش بگذرونه!!

خانم رخ، سنگ زیرین آسیای خانواده است؛ نمونه‌ی اعلای مادر ایرانی، که از هر انگشتش یه هنر می‌ریزه و از آشپزی تا خیاطی، مثل موم تو دست‌شه.

«نازنین» دختر صبور خانواده است که درسش تازه تموم شده. نازنین عصای دست مامانشه؛ همیشه تو سختی‌ها کنارش هست و نمی‌ذاره خیلی احساس تنهایی بکنه.

«شاهرخ» پسر بزرگ خانواده است که خیلی نمی‌بینیمش. فروشگاه صنایع دستی داره و دم عید، سرش حسابی شلوغه. تازگیا هم ازدواج کرده و همین روزاست که بره خونه‌ی خودش.

«شاهین» پسر کوچیک خانواده است. کمی تُخس و شیطونه و عشق ورزش و تناسب اندام. فعلاً مهم‌ترین سؤال زندگیش اینه که باید مسیر بابا رو بره یا راه مامانو؟

نظراتتون در مورد خانواده رخ را اینجا بنویسید (با رعایت کامل  ادب و احترام). و در پایان پخش هر قسمت از این فصل مسابقه خانه ما، کد خانواده مورد نظرتان را به شماره 3000058 پیامک کنید. برنده این فصل خانه ما را شما بینندگان عزیز مشخص می کنید.

برای رأی دادن به خانواده رخ، رقم 2 را به 3000058 پیامک کنید. البته شما می توانید در هر پیامک، به بیش از یک خانواده نیز رأی دهید. شاید در بعضی قسمت ها، عملکرد دو یا هر سه خانواده را بپسندید.

برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به کانال تلگرام خانه ما بپیوندید:

کانال تلگرام خانه ما