مستندمسابقه خانه ما

مستندمسابقه خانه ما

خانواده سلیمی

سلیمی ها یه خانواده ۴ نفره هستن و با وجود تفاوت های شخصی، همبستگی عجیبی با هم دارند و پرشور و با انگیزه ازهر چالش تازه ای استقبال می کنند!

این صفحه پروفایل خانواده سلیمی است و شما میتونید عکس ها و ویدیوهای مرتبط با این خانواده را اینجا ببینید و در مورد عملکردشان در طول مسابقه همینجا نظر دهید.

پدر

جناب سرهنگ بعد از 30 سال خدمت تو ارتش، تازه بازنشست شده. مثل همه نظامی ها عاشق تیراندازیه و اصرار خاصی روی دیسیپلین داره، اما شیطنت و شوخ طبعیش باعث میشه غیرکلیشه ای ترین سرهنگی باشه که تو عمرتون دیدین!

مادر

خانم سلیمی دختردایی جناب سرهنگه؛ یه شیرزن واقعی که گرچه تکیه گاه و مرکز ثقل خانواده به حساب می آید اما همیشه پا به پای همسرش تو ماجراجویی هاش حاضر بوده، همین قدر بدونین که جواز اسلحه دست جناب سرهنگ به اسم مامانه!

پسر

سعید پسرخانواده، ژنتیک خونده و تو دوره متوسطه، علوم و زیست شناسی درس میده و با وجود ظاهر جدی و کارهای علمیش، هیچ وقت تو کارهای عجیب و غریب از بابا کم نمیاره!

دختر

ملیکا قند عسل جناب سرهنگه. دختر ته تغاری و بازیگوش خانواده که کلاس پنجمه و با انرژی فوق العاده ش ایستگاه آخر مسیری محسوب میشه که از بابا شروع شده!

عبداله قربانی
۰۶ تیر ۱۳۹۸

سلام خانواده سلیمی ماشاالله بهترین هستند

Vi
۱۴ تیر ۱۳۹۸

آبروی شیرازیا رفت این خانواده حتی ظاهرشونم شهری نیست چه برسه به حرف زدن و … حداقل شما که اینقدر از اصالت خودتون خجالت میکشید و دوست دارید شهری نشان بدین یک شهر دیگه را انتخاب کنید

فاطمه اورعی
۱۵ تیر ۱۳۹۸

سلیمی ها عالی هستید مطمئنم برنده اید

شما هم نظرات خود را برای خانه ما ارسال کنید.

سعید در لباس حاجی فیروز! (پشت صحنه کسب و کار خانوادگی سلیمی ها)

۲۷ تیر ۱۳۹۸
0

خانه سازی در نصف روز!/ پشت صحنه مهمانی سلیمی ها

۲۰ تیر ۱۳۹۸
1

پشت صحنه تلاش خانواده «سلیمی» برای «مهمانی فراموش شده»

۲۰ تیر ۱۳۹۸
0

اعضای جدید خانواده «سلیمی»!

۲۰ تیر ۱۳۹۸
0

چرا آقای سلیمی، جرأت حرف زدن ندارد؟!

۱۳ تیر ۱۳۹۸
1

شاهچراغ، ارگ کریمخانی و بستنی! (پشت صحنه در محضر بزرگان خانواده سلیمی)

۱۳ تیر ۱۳۹۸
0
ویدیوهای بیشتر

برای شرکت در مستند مسابقه خانه ما

هم اکنون ثبت نام کنید!