مستندمسابقه خانه ما

مستندمسابقه خانه ما

خانواده زمانی

خانواده زمانی با دو فرزند و تازه دامادشان پای به این مسابقه گذاشتند.

این صفحه پروفایل خانواده زمانی است و شما میتونید عکس ها و ویدیوهای مرتبط با این خانواده را در این صفحه ببینید و در مورد عملکردشان در طول مسابقه همینجا نظر دهید.

پدر

آقای زمانی، مرد موقر و مرد متفکر این خونه ست. کارمند بازنشسته مخابرات که تو جوونیش سرد و گرم روزگار رو زیاد چشیده، حالا اما با وجود ظاهر آرومش، ته دلش نگرانه که بچه ها هم بتونن گلیم خودشون رو از آب حوادث زندگی بیرون بکشن.

مادر

خانم زمانی تو مراقبت از بچه ها یه قدم از بابا جلوتره. حساسیت عجیبی رو رژیم غذایی خانواده داره و مصره که از مواد سالم و محلی و طبیعی تهیه بشن.

پسر

امیرحسین، پسر خانواده تو شور و شر و شیطنت، نقطه مقابل باباست. تازه درس مهندسیش رو شروع کرده و هنوز خیلی درگیر مسئولیت های زندگی نشده. یه پرسپولیسی دو آتیشه که حتی حضورش تو برنامه رو هم با بازی های سرخپوشان تنظیم می کنه!

دختر

هدی، دختر بزرگ خانواده است که داره برای کنکور ارشد می خونه، برای همین هم معمولا خیلی فرصت نمی کنه چیزی از هنرهای خونگی مامان یاد بگیره، گرچه خودش تو خونه، سرگرمی هایی مثل شیرینی پزی و هنرهای دستی داره.

داماد

این هم جدیدترین عضو خانواده زمانیه که از همه بچه ها بزرگ تره! سیدعلی، شوهر هدی ست که درسشو تازه تموم کرده و فعلا دنبال کار می گرده. آدمی با دو شخصیت کاملا متفاوت: گاهی یه چهره جدیه که مثل روشنفکرهای دانشگاهی حرف می زنه، گاهی هم یه پسربچه شیطونه که تو کل کل با امیرحسین، لحظه ای کم نمیاره!

Ff.bn
۰۱ تیر ۱۳۹۸

حمایت حمایت

شما هم نظرات خود را برای خانه ما ارسال کنید.

بع بع، صدای ریال و تومن! (پشت صحنه کسب و کار خانوادگی زمانی ها)

۲۷ تیر ۱۳۹۸
0

خانه سازی در نصف روز!/ پشت صحنه مهمانی سلیمی ها

۲۰ تیر ۱۳۹۸
1

پشت صحنه ازدواج «سیدعلی» و «هدی»

۲۰ تیر ۱۳۹۸
0

ماچ و بوسه به سبک سیدعلی! (پشت صحنه در محضر بزرگان خانواده زمانی)

۱۳ تیر ۱۳۹۸
0

کل کل برادرزن و داماد در خانه سلیمی ها!

۱۰ تیر ۱۳۹۸
0
ویدیوهای بیشتر

برای شرکت در مستند مسابقه خانه ما

هم اکنون ثبت نام کنید!